Aktuálně

21. 3. 2023

Pojďte s námi vytvořit atmosféru závodu!

Máte kapelu, jste amatérský hudebník nebo si jen tak rádi zahrajete pro radost? Potom hledáme právě vás! Během letošního ročníku festivalového půlmaratonu totiž plánujeme vytvořit hudební kulisu kolem tratě během hlavního závodu, který se uskuteční v neděli 4. června.  

Hlavní rubrika

17. 3. 2023

NA NIC UŽ NEČEKEJ! STARTOVNÉ ZA NIŽŠÍ CENU JEN DO 31.3.

Jen do konce března bude startovné na 8. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2023 za zvýhodněných podmínek. Od 1. dubna se potom částka u všech tratí zvyšuje! 

Hlavní rubrika

11. 2. 2023

Hledáme dobrovolníky na půlmaraton!

Chceš být u toho, když se běží festivalový půlmaraton? Rád bys navíc nakoukl pod jeho pokličku a stal se součástí našeho skvělého týmu? Staň se dobrovolníkem letošního půlmaratonu a zažij s námi v neděli 4. června jedno velké dobrodružství!

Hlavní rubrika

25. 1. 2023

RBP, zdravotní pojišťovna se stala novým titulárním partnerem rodinného běhu

RBP rodinný běh - tak zní od letošního ročníku název oblíbeného běhu na 1400 metrů, který je tradiční součástí festivalového půlmaratonu. Pravidelně se jej účastní stovky malých i velkých běžců, rodiče s dětmi, začátečníci, zkrátka všichni s láskou k pohybu a amatérskému běhání. Stejně jako v minulém roce odstartuje RBP rodinný běh ve 14 hodin z náměstí Míru. Nově jsme navýšili kapacitu startovního pole na 900 běžců a mírných změn dozná i trasa závodu.

Hlavní rubrika

23. 1. 2023

Levnější už to nebude!

Jen do konce ledna si máte možnost zajistit místo na startu letošního 8. ročníku Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2023 za nejvýhodnější cenu. Neměli byste proto dlouho váhat, protože od 1. února se potom částka u všech tratí zvyšuje o 200 Kč na osobu!

Hlavní rubrika

22. 1. 2023

Půlmaraton i letos nese název MONET+

Máme radost, že i v nelehké době zůstávají věrni našemu projektu dlouholetí partneři. Děkujeme společnosti MONET+, která je již sedmým rokem titulárním partnerem festivalového půlmaratonu, za přízeň, kterou věnuje našemu závodu a vážíme si její podpory.

Hlavní rubrika

20. 1. 2023

Přípravy festivalového půlmaratonu už běží naplno

Do startu festivalového půlmaratonu zbývají ještě více než 4 měsíce, ale na jeho přípravách pracujeme již od podzimu, kdy jsme spustili registrace na 8. ročník. I letos chystáme novinky a vylepšení, abyste si největší běžeckou akci v kraji mohli co nejlépe užít.

Hlavní rubrika

2. 12. 2022

Nejlepší dárek je běžecký zážitek

Udělejte radost milovníkům běhu startovným na některou z běžeckých tratí Festivalového půlmaratonu MONET + Zlín.

Hlavní rubrika

1. 11. 2022

Otevřeli jsme registrace do 8. ročníku Festivalového půlmaratonu

Je to tady! Dnes jsme pro všechny milovníky a fanoušky našeho městského běhu otevřeli přihlášky na 8. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2023. Uskuteční se v neděli 4. června a bude již tradičně součástí doprovodného programu 63. Zlín Film Festivalu. Máme radost, že jeho titulárním partnerem bude opět společnost MONET+.

Hlavní rubrika

Všechny aktuality

Mapa hlavních závodů

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.