Aktuálně

16. 11. 2023

Za včasný nákup startovné za stejné ceny jako v 8. ročníku

I když nás to netěší, museli jsme pro 9. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2024 přistoupit k úpravě cen startovného. Ovšem v případě, že si účast v závodě zajistíte včasnou registrací už nyní, cena zůstává stejná jako minule. Nejlevnější startovné pořídíte ale pouze do začátku února 2024.

Hlavní rubrika

8. 11. 2023

Představujeme první novinku roku 2024 – štafetu dvojic

Snažíme se vycházet vstříc vašim podnětům a děkujeme za ně. Na základě vašich četných dotazů z posledního ročníku, jsme proto pro ten nadcházející zařadili do závodu místo tandemu kategorii „štafeta dvojic“. Každého ze závodníků tak bude čekat úsek o délce 10,5 km, tedy jeden celý okruh naší závodní trasy.

Hlavní rubrika

2. 11. 2023

Je to tady! Registrace na 9. ročník jsou otevřeny

Již nyní se můžete hlásit na 9. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2024. Uskuteční se 2. června a startujeme opět v 10:00 od Kongresového centra. I letos přinášíme novinky, s nimiž vás budeme průběžně seznamovat.

Hlavní rubrika

12. 6. 2023

Adéla Stavinohová si ve Zlíně zaběhla osobní půlmaratonský rekord

Už víc jak týden si Adéla Stavinohová užívá dobrý pocit z povedeného výkonu i výsledku v 8. ročníku zlínského festivalového půlmaratonu. V něm letos mezi ženami skončila ve velmi dobrém čase 1:28:53 na pátém místě. Rodačka z Velkých Karlovic, která žije ve Zlíně, je stálicí už tradičního jarního městského půlmaratonu v krajském městě. Závodu se poprvé zúčastnila v roce 2020, kdy dokonce v čase 1:35:33 vyhrála nejmladší ženskou kategorii do 30 let. Od té doby nevynechala žádný ročník. Letos to tedy byla její čtvrtá účast ve Zlíně. V 21,1 kilometrovém závodu byla nejlepší ženou ze Zlínského kraje.

Hlavní rubrika

8. 6. 2023

Andrej Višněvský si ve Zlíně zaběhl osobní půlmaratonský rekord

V letošním ročníku festivalového půlmaratonu byl nejúspěšnějším atletem ze Zlínského kraje Andrej Višněvský. V závodu obsadil ve skvělém čase 1:13:10 páté místo. "Festivalový půlmaraton je ve Zlíně krásná sportovní tradice, u které nechci a nemůžu chybět. Do tohoto závodu se vždy přihlašuji už v zimě, abych se měl na co těšit,“ přiznal Višněvský.

Hlavní rubrika

6. 6. 2023

Prvenství ve zlínském festivalovém půlmaratonu slaví Brňané Lukáš Kučera a Markéta Vechetová

Osmý ročník Festivalového půlmaratonu MONET + Zlín 2023 vyhráli jednačtyřicetiletý Lukáš Kučera z klubu Eleven Run Team a jednatřicetiletá Markéta Vechetová (SK Meteor Brno). Nejúspěšnějšími regionálními běžci byli mezi muži domácí vytrvalec Andrej Višněvský (Sri Chinmoy Marathon Team Zlín) a mezi ženami Adéla Stavinohová hájící barvy AK Zlín. Závod pořádali organizátoři Zlínského filmového festivalu společnost FILMFEST s.r.o. společně se spolkem Běhy Zlín. Startérem byl prezident Zlín Film Festivalu Čestmír Vančura.

Hlavní rubrika

4. 6. 2023

8. festivalový půlmaraton vyhráli Lukáš Kučera a Markéta Vechetová

Neděle na Zlín Film Festivalu patří nejen filmu, ale i sportu. Už po osmé je letos součástí jeho doprovodného programu půlmaratonský běh doplněný kratšími trasami čtvrtmaratonu a štafetového běhu. Běžci na všechny tratě hromadně odstartovali  v 10 hodin od Kongresového centra. Do cíle na náměstí Míru pak jako nejrychlejší muž dorazil Lukáš Kučera v čase 1:09:42, první ženou byla Markéta Vechetová s časem 1:18:45. Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín pořádají společně FILMFEST s.r.o. a Běhy Zlín.

Hlavní rubrika

4. 6. 2023

Běžci RBP rodinného běhu běželi pro Kristýnku

Běžci, kteří se zapojili do RBP rodinného běhu, společně s organizátory Zlín Film Festivalu přispěli Kristýnce stejnou částkou jako Honzíkovi. Třicet tisíc korun si převzala přímo v cíli závodní trati.

Hlavní rubrika

4. 6. 2023

Kilometry v nohou běžců půlmaratonu pomohly Honzíkovi

Každý závodník, který stanul na startu festivalového půlmaratonu přispěl i díky organizátorům na dobrou věc. Honzíkovi tak putovalo 30 tisíc korun.

Hlavní rubrika

Všechny aktuality

Mapa hlavních závodů

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.