Všechny aktuality

16. 5. 2022

Kromě radosti z pohybu zažijí běžci letos v rámci Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín opět i dobrý pocit z pomoci potřebným prostřednictvím charitativního projektu KORUNKA POMÁHÁ. Za každý uběhnutý kilometr věnujeme 1 Kč malé Nelince s mozkovou obrnou.

Hlavní rubrika


9. 5. 2022

Zeptali jsme se toho nejpovolanějšího - ultramaratonce, propagátora běhu a trenéra Miloše Škorpila. Zde je několik tipů:

Hlavní rubrika


30. 4. 2022

Jak již všichni dobře víte, Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín se po dvou letech vrací do obvyklého jarního termínu. Po loňském ročníku zůstává start u Kongresového centra, ale přesouvá se na 10 hodin dopoledne. A co je zásadní zpráva, měníme také směr běhu.

Hlavní rubrika


28. 4. 2022

Právě teď máte jedinečnou příležitost zaběhnout si štafetu se zakladatelem běžecké školy Milošem Škorpilem, který bude 29. května ve Zlíně a zúčastní se festivalového půlmaratonu se svými fanoušky. Na našem FB profilu nyní můžete soutěžit o jedno ze tří startovných do štafety na půlmaratonové trati.

Hlavní rubrika


25. 4. 2022

Víte jistě, že s námi poběžíte, ale s registrací stále váháte? Potom byste měli vědět, že personifikované startovní číslo se svým jménem získáte jen při přihlášení do konce dubna. Stejně tak speciální ročníkové funkční triko CRAFT, které si můžete přikoupit ke startovnému.

Hlavní rubrika


21. 4. 2022

Zdá se to nemožné, ale je to tak. Stačí se zapojit do soutěže našeho titulárního partnera, společnosti MONET+, a pokud budete mít štěstí startovné pro dva na půlmaratonovou trať v kategorii TANDEM je vaše. A to ještě není všechno. Součástí výhry jsou i dva běžecké dresy Craft Elite a občerstvení ve stanu MONET+ na náměstí Míru v den závodu, tedy v neděli 29. května.

Hlavní rubrika


21. 4. 2022

Během festivalového půlmaratonu ožívá tradičně náměstí Míru řadou aktivit převážně se sportovní tématikou. Letos jsme ale připravili také zajímavá tematická setkání ve Festival Café a program pro děti na hlavním pódiu.

Hlavní rubrika


29. 3. 2022

Už jen do konce března můžete pořídit startovné na 7. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2022 za zvýhodněných podmínek. Od 1. dubna se potom částka u všech tratí zvyšuje! U čtvrtmaratonu a půlmaratonu to je z 899 Kč na 999 Kč. Pro čtyřčlenné štafety uhrazené po tomto termínu bude cena 3996 Kč, tedy o 400 Kč více než nyní. O 200 Kč navyšujeme startovné pro dvojice, které poběží v tandemu, na částku 1998 Kč.

Hlavní rubrika


28. 1. 2022

Do startu našeho závodu sice zbývají ještě čtyři měsíce, nicméně k zahájení tréninku je právě teď ta nejlepší doba. Ať už se s námi chystáte vyběhnout poprvé nebo třeba si chcete zlepšit osobní rekord, nabízíme vám opět možnost, jak toho dosáhnout díky přípravě ve speciální běžecké škole.

Hlavní rubrika


27. 1. 2022

Chcete se zúčastnit 7. ročníku Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2022 za nejlevnější ceny startovného? Potom byste neměli dlouho otálet, protože nejvýhodnější podmínky pro jeho pořízení končí už v pondělí 31. ledna.

Hlavní rubrika