Všechny aktuality

31. 5. 2022

Sedmý ročníku Festivalového půlmaratonu MONET + Zlín 2022 vyhráli sedmadvacetiletý Matěj Beníček z otrokovického týmu KESBUK a pětačtyřicetiletá Petra Pastorová (MK Seitl Ostrava). Nejúspěšnější regionální ženou v letošním ročníku půlmaratonu byla Silvie Zvonková (Zvonek Sport Valašské Klobouky). Závod pořádali organizátoři Zlínského filmového festivalu společnost FILMFEST s.r.o. společně se spolkem Běhy Zlín. Startérem byl prezident Zlín Film...

Hlavní rubrika


29. 5. 2022

Zlín – Sedmý ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ 2022 zná své vítěze. Běžci na tratích půlmaratonu, čtvrtmaratonu a závodu štafet odstartovali společně od Kongresového centra Zlín v 10 hodin. Jako první dorazil do cíle jeden z favoritů závodu Matěj Beníček v čase 1:09:55, nejrychlejší ženou byla taktéž favorizovaná Petra Pastorová s časem 1:20:28. Pořadateli běhu jsou společnost FILMFEST s. r. o. a spolek Běhy Zlín.

Hlavní rubrika


27. 5. 2022

Půlmaraton patří mezi aktivity s velkým energetickým výdejem a každý, kdo se pro takovou aktivitu rozhodne, musí počítat, že tato výzva je spojena nejen s puchýři na nohách, ale také s nedostatkem energie v průběhu výkonu, vyčerpaným glykogenem a nezbytnou regenerací po výkonu. Proto Nutrend radí, co jíst den před závodem a na co se soustředit těsně před samotným půlmaratonem. Současně získáte základní rady, jak doplňovat energii při běhu a jak regenerovat...

Hlavní rubrika


26. 5. 2022

Nejúspěšnějším regionálním vytrvalcem v loňském ročníku Festivalového půlmaratonu ve Zlíně byl Vojtěch Sklenář. Třicetiletý reprezentant Kostelce u Holešova má ale letos menší ambice.

Hlavní rubrika


26. 5. 2022

Silvie Zvonková je jednou z aspirantek na přední umístění v letošním ročníku Festivalového půlmaratonu. V posledním období však postrádá ideální formu. "Jsem po zranění,“ vysvětluje momentální rozpoložení.

Hlavní rubrika


25. 5. 2022

V neděli 29. května se koná 7. ročník Festivalového půlmaratonu Monet + Zlín 2022. Ten připravili organizátoři Zlín Film Festivalu společnost FILMFEST s. r. o. společně se spolkem Běhy Zlín.

Hlavní rubrika


24. 5. 2022

S ohledem na některá omezení v dopravě, která souvisejí s přípravou i organizací závodu a také s letošní změnou trasy, žádáme veřejnost o shovívavost a respektování pokynů.

Hlavní rubrika


16. 5. 2022

Kromě radosti z pohybu zažijí běžci letos v rámci Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín opět i dobrý pocit z pomoci potřebným prostřednictvím charitativního projektu KORUNKA POMÁHÁ. Za každý uběhnutý kilometr věnujeme 1 Kč malé Nelince s mozkovou obrnou.

Hlavní rubrika


9. 5. 2022

Zeptali jsme se toho nejpovolanějšího - ultramaratonce, propagátora běhu a trenéra Miloše Škorpila. Zde je několik tipů:

Hlavní rubrika


30. 4. 2022

Jak již všichni dobře víte, Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín se po dvou letech vrací do obvyklého jarního termínu. Po loňském ročníku zůstává start u Kongresového centra, ale přesouvá se na 10 hodin dopoledne. A co je zásadní zpráva, měníme také směr běhu.

Hlavní rubrika