Všechny aktuality

25. 1. 2023

RBP rodinný běh - tak zní od letošního ročníku název oblíbeného běhu na 1400 metrů, který je tradiční součástí festivalového půlmaratonu. Pravidelně se jej účastní stovky malých i velkých běžců, rodiče s dětmi, začátečníci, zkrátka všichni s láskou k pohybu a amatérskému běhání. Stejně jako v minulém roce odstartuje RBP rodinný běh ve 14 hodin z náměstí Míru. Nově jsme navýšili kapacitu startovního pole na 900 běžců a mírných změn...

Hlavní rubrika


23. 1. 2023

Jen do konce ledna si máte možnost zajistit místo na startu letošního 8. ročníku Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2023 za nejvýhodnější cenu. Neměli byste proto dlouho váhat, protože od 1. února se potom částka u všech tratí zvyšuje o 200 Kč na osobu!

Hlavní rubrika


22. 1. 2023

Máme radost, že i v nelehké době zůstávají věrni našemu projektu dlouholetí partneři. Děkujeme společnosti MONET+, která je již sedmým rokem titulárním partnerem festivalového půlmaratonu, za přízeň, kterou věnuje našemu závodu a vážíme si její podpory.

Hlavní rubrika


20. 1. 2023

Do startu festivalového půlmaratonu zbývají ještě více než 4 měsíce, ale na jeho přípravách pracujeme již od podzimu, kdy jsme spustili registrace na 8. ročník. I letos chystáme novinky a vylepšení, abyste si největší běžeckou akci v kraji mohli co nejlépe užít.

Hlavní rubrika


2. 12. 2022

Udělejte radost milovníkům běhu startovným na některou z běžeckých tratí Festivalového půlmaratonu MONET + Zlín.

Hlavní rubrika


1. 11. 2022

Je to tady! Dnes jsme pro všechny milovníky a fanoušky našeho městského běhu otevřeli přihlášky na 8. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2023. Uskuteční se v neděli 4. června a bude již tradičně součástí doprovodného programu 63. Zlín Film Festivalu. Máme radost, že jeho titulárním partnerem bude opět společnost MONET+.

Hlavní rubrika


31. 5. 2022

Sedmý ročníku Festivalového půlmaratonu MONET + Zlín 2022 vyhráli sedmadvacetiletý Matěj Beníček z otrokovického týmu KESBUK a pětačtyřicetiletá Petra Pastorová (MK Seitl Ostrava). Nejúspěšnější regionální ženou v letošním ročníku půlmaratonu byla Silvie Zvonková (Zvonek Sport Valašské Klobouky). Závod pořádali organizátoři Zlínského filmového festivalu společnost FILMFEST s.r.o. společně se spolkem Běhy Zlín. Startérem byl prezident Zlín Film...

Hlavní rubrika


29. 5. 2022

Zlín – Sedmý ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ 2022 zná své vítěze. Běžci na tratích půlmaratonu, čtvrtmaratonu a závodu štafet odstartovali společně od Kongresového centra Zlín v 10 hodin. Jako první dorazil do cíle jeden z favoritů závodu Matěj Beníček v čase 1:09:55, nejrychlejší ženou byla taktéž favorizovaná Petra Pastorová s časem 1:20:28. Pořadateli běhu jsou společnost FILMFEST s. r. o. a spolek Běhy Zlín.

Hlavní rubrika


27. 5. 2022

Půlmaraton patří mezi aktivity s velkým energetickým výdejem a každý, kdo se pro takovou aktivitu rozhodne, musí počítat, že tato výzva je spojena nejen s puchýři na nohách, ale také s nedostatkem energie v průběhu výkonu, vyčerpaným glykogenem a nezbytnou regenerací po výkonu. Proto Nutrend radí, co jíst den před závodem a na co se soustředit těsně před samotným půlmaratonem. Současně získáte základní rady, jak doplňovat energii při běhu a jak regenerovat...

Hlavní rubrika


26. 5. 2022

Nejúspěšnějším regionálním vytrvalcem v loňském ročníku Festivalového půlmaratonu ve Zlíně byl Vojtěch Sklenář. Třicetiletý reprezentant Kostelce u Holešova má ale letos menší ambice.

Hlavní rubrika