Všechny aktuality

21. 3. 2023

Máte kapelu, jste amatérský hudebník nebo si jen tak rádi zahrajete pro radost? Potom hledáme právě vás! Během letošního ročníku festivalového půlmaratonu totiž plánujeme vytvořit hudební kulisu kolem tratě během hlavního závodu, který se uskuteční v neděli 4. června.  

Hlavní rubrika


17. 3. 2023

Jen do konce března bude startovné na 8. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2023 za zvýhodněných podmínek. Od 1. dubna se potom částka u všech tratí zvyšuje! 

Hlavní rubrika


11. 2. 2023

Chceš být u toho, když se běží festivalový půlmaraton? Rád bys navíc nakoukl pod jeho pokličku a stal se součástí našeho skvělého týmu? Staň se dobrovolníkem letošního půlmaratonu a zažij s námi v neděli 4. června jedno velké dobrodružství!

Hlavní rubrika


25. 1. 2023

RBP rodinný běh - tak zní od letošního ročníku název oblíbeného běhu na 1400 metrů, který je tradiční součástí festivalového půlmaratonu. Pravidelně se jej účastní stovky malých i velkých běžců, rodiče s dětmi, začátečníci, zkrátka všichni s láskou k pohybu a amatérskému běhání. Stejně jako v minulém roce odstartuje RBP rodinný běh ve 14 hodin z náměstí Míru. Nově jsme navýšili kapacitu startovního pole na 900 běžců a mírných změn...

Hlavní rubrika


23. 1. 2023

Jen do konce ledna si máte možnost zajistit místo na startu letošního 8. ročníku Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2023 za nejvýhodnější cenu. Neměli byste proto dlouho váhat, protože od 1. února se potom částka u všech tratí zvyšuje o 200 Kč na osobu!

Hlavní rubrika


22. 1. 2023

Máme radost, že i v nelehké době zůstávají věrni našemu projektu dlouholetí partneři. Děkujeme společnosti MONET+, která je již sedmým rokem titulárním partnerem festivalového půlmaratonu, za přízeň, kterou věnuje našemu závodu a vážíme si její podpory.

Hlavní rubrika


20. 1. 2023

Do startu festivalového půlmaratonu zbývají ještě více než 4 měsíce, ale na jeho přípravách pracujeme již od podzimu, kdy jsme spustili registrace na 8. ročník. I letos chystáme novinky a vylepšení, abyste si největší běžeckou akci v kraji mohli co nejlépe užít.

Hlavní rubrika


2. 12. 2022

Udělejte radost milovníkům běhu startovným na některou z běžeckých tratí Festivalového půlmaratonu MONET + Zlín.

Hlavní rubrika


1. 11. 2022

Je to tady! Dnes jsme pro všechny milovníky a fanoušky našeho městského běhu otevřeli přihlášky na 8. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2023. Uskuteční se v neděli 4. června a bude již tradičně součástí doprovodného programu 63. Zlín Film Festivalu. Máme radost, že jeho titulárním partnerem bude opět společnost MONET+.

Hlavní rubrika


31. 5. 2022

Sedmý ročníku Festivalového půlmaratonu MONET + Zlín 2022 vyhráli sedmadvacetiletý Matěj Beníček z otrokovického týmu KESBUK a pětačtyřicetiletá Petra Pastorová (MK Seitl Ostrava). Nejúspěšnější regionální ženou v letošním ročníku půlmaratonu byla Silvie Zvonková (Zvonek Sport Valašské Klobouky). Závod pořádali organizátoři Zlínského filmového festivalu společnost FILMFEST s.r.o. společně se spolkem Běhy Zlín. Startérem byl prezident Zlín Film...

Hlavní rubrika