Aktuálně

25. 1. 2023

RBP, zdravotní pojišťovna se stala novým titulárním partnerem rodinného běhu

RBP rodinný běh - tak zní od letošního ročníku název oblíbeného běhu na 1400 metrů, který je tradiční součástí festivalového půlmaratonu. Pravidelně se jej účastní stovky malých i velkých běžců, rodiče s dětmi, začátečníci, zkrátka všichni s láskou k pohybu a amatérskému běhání. Stejně jako v minulém roce odstartuje RBP rodinný běh ve 14 hodin z náměstí Míru. Nově jsme navýšili kapacitu startovního pole na 900 běžců a mírných změn dozná i trasa závodu.

Hlavní rubrika

23. 1. 2023

Levnější už to nebude!

Jen do konce ledna si máte možnost zajistit místo na startu letošního 8. ročníku Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2023 za nejvýhodnější cenu. Neměli byste proto dlouho váhat, protože od 1. února se potom částka u všech tratí zvyšuje o 200 Kč na osobu!

Hlavní rubrika

22. 1. 2023

Půlmaraton i letos nese název MONET+

Máme radost, že i v nelehké době zůstávají věrni našemu projektu dlouholetí partneři. Děkujeme společnosti MONET+, která je již sedmým rokem titulárním partnerem festivalového půlmaratonu, za přízeň, kterou věnuje našemu závodu a vážíme si její podpory.

Hlavní rubrika

20. 1. 2023

Přípravy festivalového půlmaratonu už běží naplno

Do startu festivalového půlmaratonu zbývají ještě více než 4 měsíce, ale na jeho přípravách pracujeme již od podzimu, kdy jsme spustili registrace na 8. ročník. I letos chystáme novinky a vylepšení, abyste si největší běžeckou akci v kraji mohli co nejlépe užít.

Hlavní rubrika

2. 12. 2022

Nejlepší dárek je běžecký zážitek

Udělejte radost milovníkům běhu startovným na některou z běžeckých tratí Festivalového půlmaratonu MONET + Zlín.

Hlavní rubrika

1. 11. 2022

Otevřeli jsme registrace do 8. ročníku Festivalového půlmaratonu

Je to tady! Dnes jsme pro všechny milovníky a fanoušky našeho městského běhu otevřeli přihlášky na 8. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2023. Uskuteční se v neděli 4. června a bude již tradičně součástí doprovodného programu 63. Zlín Film Festivalu. Máme radost, že jeho titulárním partnerem bude opět společnost MONET+.

Hlavní rubrika

31. 5. 2022

Prvenství ve zlínském Festivalovém půlmaratonu vybojoval Matěj Beníček. Závod žen ovládla Petra Pastorová

Sedmý ročníku Festivalového půlmaratonu MONET + Zlín 2022 vyhráli sedmadvacetiletý Matěj Beníček z otrokovického týmu KESBUK a pětačtyřicetiletá Petra Pastorová (MK Seitl Ostrava). Nejúspěšnější regionální ženou v letošním ročníku půlmaratonu byla Silvie Zvonková (Zvonek Sport Valašské Klobouky). Závod pořádali organizátoři Zlínského filmového festivalu společnost FILMFEST s.r.o. společně se spolkem Běhy Zlín. Startérem byl prezident Zlín Film Festivalu Čestmír Vančura.

Hlavní rubrika

29. 5. 2022

Vítězi Festivalového půlmaratonu se stali Matěj Beníček a Petra Pastorová

Zlín – Sedmý ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ 2022 zná své vítěze. Běžci na tratích půlmaratonu, čtvrtmaratonu a závodu štafet odstartovali společně od Kongresového centra Zlín v 10 hodin. Jako první dorazil do cíle jeden z favoritů závodu Matěj Beníček v čase 1:09:55, nejrychlejší ženou byla taktéž favorizovaná Petra Pastorová s časem 1:20:28. Pořadateli běhu jsou společnost FILMFEST s. r. o. a spolek Běhy Zlín.

Hlavní rubrika

27. 5. 2022

Co jíst, když chci běžet půlmaraton?

Půlmaraton patří mezi aktivity s velkým energetickým výdejem a každý, kdo se pro takovou aktivitu rozhodne, musí počítat, že tato výzva je spojena nejen s puchýři na nohách, ale také s nedostatkem energie v průběhu výkonu, vyčerpaným glykogenem a nezbytnou regenerací po výkonu. Proto Nutrend radí, co jíst den před závodem a na co se soustředit těsně před samotným půlmaratonem. Současně získáte základní rady, jak doplňovat energii při běhu a jak regenerovat v cíli.

Hlavní rubrika

Všechny aktuality

Mapa hlavních závodů

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.