Aktuálně

17. 5. 2024

S jakými značkami se setkáte na náměstí Míru?

Těší nás, že se rok od roku více závodníků staví na start našeho závodu. Je to pro nás velký závazek a snažíme se, aby byl náš půlmaraton opravdu jedinečný nejen kvůli festivalové atmosféře, ale také proto, že se do něj zapojuje velké množství partnerů a značek. Řada z nich se podílí také na přípravě doprovodného programu nebo věnovala ceny pro účastníky závodu.

Hlavní rubrika

15. 5. 2024

Užijte si ve Zlíně kromě běhu i festivalový program

Festivalový půlmaraton není jen běžeckou událostí, ale také příležitostí pro místní i přespolní závodníky, aby vzali na festival své rodinné příslušníky nebo přátele a společně objevovali všechny krásy festivalového Zlína.  Zlín Film Festival totiž nabízí bohatý filmový i doprovodný program, který poskytuje kvalitní zábavu, poučení i pestré možnosti pro smysluplné trávení společného volného času pro celou rodinu.

Hlavní rubrika

11. 5. 2024

Lokální kapely opět vytvoří tu správnou běžeckou atmosféru

Aby se vám při našem závodu dobře běželo, připravili jsme pro vás i letos podél trati pestrý hudební program různých hudebních žánrů, který festivalovému půlmaratonu dodá atmosféru světových běžeckých klání a jistě potěší i přítomné diváky. Seznamte se s letošními kapelami, které vás budou během závodu bavit.

Hlavní rubrika

7. 5. 2024

Stále nám chybí dobrovolníci

Jsme největší běžeckou akcí na východní Moravě a jsme na to hrdí. Chystáme opět startovní pole pro 2000 běžců…Ale, stále se potýkáme s nedostatkem dobrovolníků.

Hlavní rubrika

3. 5. 2024

Nenechte si ujít soutěž o účast v hvězdné štafetě

Chceš si zaběhnout na zlínském půlmaratonu štafetu, ale chybí ti parťáci a parťačky do týmu? Co kdyby jedním z nich byla úspěšná česká sportovkyně Eva Vrabcová Nývltová nebo oblíbený tanečník Honza Onder? Stát se součástí hvězdné štafety a mít tak startovné ZDARMA je přitom tak snadné.

Hlavní rubrika

2. 5. 2024

Poslední šance startovat s personifikovaným číslem

Zpráva pro všechny opozdilce: Prodloužili jsme možnost získat startovní číslo s vašim jménem!

Hlavní rubrika

13. 4. 2024

Jak je důležité míti vodiče? Aneb půlmaratonoví pomocníci se představují

Z pestrobarevného zástupu závodníků půlmaratonu uvidíte napřed trčící barevný praporek s viditelným časovým údajem, podle toho znamení poznáte v mnohačetném davu půlmaratonového vodiče. Jaký je vlastně jeho pravý úkol?

Hlavní rubrika

12. 4. 2024

Startovní číslo se jménem nebo ročníkové triko jen do 30.4.

Čas neúprosně běží a možná jste se proto doteď nestihli ani registrovat na letošní ročník našeho závodu. Dlouho váhat bystě ale neměli, protože pokud chcete běžet se svým jménem na prsou, potom musíte startovné pořídit do konce dubna. Stejný termín platí pro objednávku speciálního ročníkového trika CRAFT, které si můžete přikoupit ke startovnému. 

Hlavní rubrika

10. 4. 2024

Kontrolní výběh již tuto neděli

Chcete si vyzkoušet náš půlmaraton „nanečisto“ a zjistit, v jaké jste kondici osm týdnů před ostrým startem? Na neděli 14. dubna jsme naplánovali výběh, díky kterému si trasu můžete otestovat.

Hlavní rubrika

Všechny aktuality

Mapa hlavních závodů

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.