9. 3. 2018

Končí možnost nejvýhodnější registrace do Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2018

Zlín – Už jen pár dní zbývá zájemcům o účast ve 3. ročníku Festivalovém půlmaratonu MONET+ Zlín na registraci za nejvýhodnější ceny. Termín pro nejlevnější registrace končí už ve čtvrtek 15. března. Unikátní závod festivalovým Zlínem se uskuteční 2. června 2018. Sportovní akci pořádá společnost FILMFEST, s. r. o společně s Běhy Zlín jako součást 58. ročníku Zlín Film Festivalu.

Už jen do čtvrtka 15. března si mohou příznivci městského běhu pořídit startovné na tratě půlmaratonu za 599 Kč, na čvrtmaraton za 499 Kč a do závodu štafet za 1999 Kč. „Od 16. března pak budou částky navýšeny u půlmaratonu a čtvrtmaratonu o 200 Kč a u štafet o 400 Kč“, upozorňuje produkční závodu Aleš Zábojník a dodává: „Kdo nestihne registraci do tohoto termínu, přijde o možnost získat kvalitní funkční tričko zdarma. Následně si jej závodník může ke startovnému pouze dokoupit, i když za speciální cenu 249 Kč.“

Zaregistrovat se

Na závodníky přesto čekají i další atraktivní benefity jako například batůžek, vstup na večerní koncert Koncertní zóně ENAPO, pamětní medaile, pitný režim na trati, občerstvení po závodě a další dárky od partnerů závodu.

Na trať druhého ročníku Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2017 vyrazilo 1133 běžců Kapacita závodu je i letos 1500 běžců. „Startovní listina se už nyní plní, tři měsíce před startem máme zaregistrováno téměř 600 běžců,“ říká Aleš Zábojník.

Třetí ročník festivalového půlmaratonu se uskuteční 2. června a bude opět součástí doprovodného programu filmového festivalu. Součástí akce bude opět i rodinný běh na 1400 m, kterého se mohou zúčastnit dospělí s dětmi i junioři.