Aktuálně

16. 5. 2022

Korunka pro Korunku - opět poběžíme pro dobrou věc

Kromě radosti z pohybu zažijí běžci letos v rámci Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín opět i dobrý pocit z pomoci potřebným prostřednictvím charitativního projektu KORUNKA POMÁHÁ. Za každý uběhnutý kilometr věnujeme 1 Kč malé Nelince s mozkovou obrnou.

Hlavní rubrika

9. 5. 2022

Miloš Škorpil radí. Jak co nejlépe zvládnout Zlínský půlmaraton?

Zeptali jsme se toho nejpovolanějšího - ultramaratonce, propagátora běhu a trenéra Miloše Škorpila. Zde je několik tipů:

Hlavní rubrika

30. 4. 2022

Přesně za měsíc startujeme. A přinášíme další novinku

Jak již všichni dobře víte, Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín se po dvou letech vrací do obvyklého jarního termínu. Po loňském ročníku zůstává start u Kongresového centra, ale přesouvá se na 10 hodin dopoledne. A co je zásadní zpráva, měníme také směr běhu.

Hlavní rubrika

28. 4. 2022

Blesková soutěž o účast ve štafetě s Milošem Škorpilem!

Právě teď máte jedinečnou příležitost zaběhnout si štafetu se zakladatelem běžecké školy Milošem Škorpilem, který bude 29. května ve Zlíně a zúčastní se festivalového půlmaratonu se svými fanoušky. Na našem FB profilu nyní můžete soutěžit o jedno ze tří startovných do štafety na půlmaratonové trati.

Hlavní rubrika

25. 4. 2022

Už na nic nečekejte! Personifikovaná čísla a nákup trika jen do konce dubna

Víte jistě, že s námi poběžíte, ale s registrací stále váháte? Potom byste měli vědět, že personifikované startovní číslo se svým jménem získáte jen při přihlášení do konce dubna. Stejně tak speciální ročníkové funkční triko CRAFT, které si můžete přikoupit ke startovnému.

Hlavní rubrika

21. 4. 2022

Získejte startovné na Tandem ZDARMA!

Zdá se to nemožné, ale je to tak. Stačí se zapojit do soutěže našeho titulárního partnera, společnosti MONET+, a pokud budete mít štěstí startovné pro dva na půlmaratonovou trať v kategorii TANDEM je vaše. A to ještě není všechno. Součástí výhry jsou i dva běžecké dresy Craft Elite a občerstvení ve stanu MONET+ na náměstí Míru v den závodu, tedy v neděli 29. května.

Hlavní rubrika

21. 4. 2022

Půlmaratonová neděle nabídne běžcům a jejich rodinám i bohatý doprovodný program

Během festivalového půlmaratonu ožívá tradičně náměstí Míru řadou aktivit převážně se sportovní tématikou. Letos jsme ale připravili také zajímavá tematická setkání ve Festival Café a program pro děti na hlavním pódiu.

Hlavní rubrika

29. 3. 2022

Poslední šance koupit startovné za nižší cenu!

Už jen do konce března můžete pořídit startovné na 7. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2022 za zvýhodněných podmínek. Od 1. dubna se potom částka u všech tratí zvyšuje! U čtvrtmaratonu a půlmaratonu to je z 899 Kč na 999 Kč. Pro čtyřčlenné štafety uhrazené po tomto termínu bude cena 3996 Kč, tedy o 400 Kč více než nyní. O 200 Kč navyšujeme startovné pro dvojice, které poběží v tandemu, na částku 1998 Kč.

Hlavní rubrika

28. 1. 2022

Běžecká příprava na festivalový půlmaraton začíná už v polovině února

Do startu našeho závodu sice zbývají ještě čtyři měsíce, nicméně k zahájení tréninku je právě teď ta nejlepší doba. Ať už se s námi chystáte vyběhnout poprvé nebo třeba si chcete zlepšit osobní rekord, nabízíme vám opět možnost, jak toho dosáhnout díky přípravě ve speciální běžecké škole.

Hlavní rubrika

Všechny aktuality

Mapa hlavních závodů

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.