Informace pro rodinný běh

Vážení závodníci, již jen pár dnů zbývá do startu druhého ročníku Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2018, který pořádají Běhy Zlín a Zlín film festival. Níže je souhrn důležitých informací.

Prezence závodníků

Bude probíhat v sobotu 2.6. od 12:00 do 13:30 hodin v označeném stanu u hlavního pódia na náměstí Míru (mapa). Prezence bude probíhat podle jména a platba startovného bude probíhat v hotovosti. Pro váš komfort si prosím připravte mince a bankovky v přesné výši, kterou budete hradit.

Start závodu je ve 14:00 hodin

Před závodem se můžete zúčastnit doprovodného programu na náměstí Míru od 12:00 hodin (mapa).

Po závodě

Podpořte nejen v prostoru startu a cíle, ale i na trati, závodníky hlavních závodů. Start je naplánován na 16:00 hodin. U hudebního baru BLOK 12 (mapabude připravena venkovní stage s hudbou. Více informací na Facebooku.

Květinový ceremoniál (první tři závodníci půlmaratonu a čtvrtmaratonu) je naplánován na 17:45 hodin. Vyhlášení všech kategorií proběhne v 19:00 hodin na náměstí Míru v prostoru startu a cíle (mapa).

Průběžné výsledky hlavních závodů můžete sledovat online na webu www.zlinskypulmaraton.cz a na velkoplošné obrazovce v prostoru startu a cíle (mapa).

Další důležité informace

Další důležité informace

 

Doporučujeme nenechávat prezenci na poslední chvíli, aby ses tak vyhnul stresu před závodem.

Aktuální informace sleduj na www.zlinskypulmaraton.cz a Facebooku. Přejeme ti, aby tvůj závod dopadl podle tvých představ. Na viděnou na startu!

Organizační tým Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2018