Informace pro půlmaraton a čtvrtmaraton

Vážení závodníci, již jen pár dnů zbývá do startu čtvrtého ročníku Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2019, který pořádají Běhy Zlín a Zlín film festival. Níže je souhrn důležitých informací.

Prezence závodníků

Bude probíhat v pátek 31.5. od 16:00 do 19:00 hodin a v sobotu 1.6. od 10:00 do 14:00 hodin v tělocvičně 1. ZŠ Emila Zátopka, ul. Univerzitní.

Prezence bude probíhat podle jména. K vyzvednutí startovního balíčku je nutné prokázat se občanským průkazem, nebo cestovním pasem. Pokud bude tvoji registraci vyzvedávat někdo jiný, je nutné předložit plnou moc.

Pokud nemáš zaplacené startovné, musíš nejdříve provést platbu hotově v pokladně v místě prezence. S potvrzením se jdeš následně zaprezentovat. Pokladna je otevřená po celou dobu prezence. Pokud je ti méně jak 18 let, je nutné předložit souhlas zákonného zástupce.

Příprava na závod

Úschovna batohů, WC, šatny a sprchy budou fungovat v sobotu 1.6. od 10:00 do 20:00 hodin v místě prezence. Zapomenuté věci budou uloženy a zájemci si o jejich vydání mohou napsat na email info@zlinskypulmaraton.cz do 5.6.2019. Poté budou nevyzvednuté věci dle povahy předány na charitativní účely.

V 15:15 hodin proběhne běžecká rozcvička pod vedením trenérky Kateřiny Antošové ze studia Fyziomovement Zlín. Označené startovní koridory budou otevřeny od 15:30 hodin. Závodníci se budou řadit dle startovních čísel. Samotný start závodu je v 16:00 hodin. Na startu najdeš také vodiče na vybrané časy. Tito budou označeni vlajkou na určený čas.

Před závodem se můžeš zúčastnit doprovodného programu na náměstí míru od 12:00 hodin.

Po závodě

Květinový ceremoniál (první tři závodníci půlmaratonu a čtvrtmaratonu) je naplánován na 17:45 hodin. Vyhlášení všech kategorií proběhne v 19:00 hodin na náměstí Míru v prostoru startu a cíle.

Občerstvení pro závodníky bude připraveno od 17:00 na ulici Hradská, cca 300 metrů od místa prezence.

Průběžné výsledky (LiveTiming) závodu budeš moci sledovat online na webu www.zlinskypulmaraton.cz a na velkoplošné obrazovce v prostoru startu a cíle. Konečné výsledky budou vystaveny na tabuli vedle pódia, na webu a přijdou také do e-mailu, který jsi uvedli v registraci.

Další důležité informace

 

Doporučujeme nenechávat prezenci na poslední chvíli, aby ses tak vyhnul stresu před závodem.

Aktuální informace sleduj na www.zlinskypulmaraton.cz a Facebooku. Přejeme ti, aby tvůj závod dopadl podle tvých představ. Na viděnou na startu!

Organizační tým Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2019