Harmonogram příprav

Před závodem 29.5. - 31.5.2019 (středa - pátek)

Budeme vždy každý den od 8:00 do 18:00 připravovat vše k závodu v tělocvičně 1. ZŠ Emila Zátopka, ul. Univerzitní. Budeme moc rádi, když nám (třeba jen na chvíli) přijdeš pomoci.

Připravujeme informační cedule, kompletujeme startovní balíčky (tašky) pro závodníky, chystáme ceny pro vítěze, lepíme čipy na startovní čísla, třídíme závodnické trička a podobně.


V den závodu 1.6.2019 (sobota)

7:50 – obřadní síň na radnici města Zlína na náměstí Míru - společná schůzka všech dobrovolníků ZFMP 2019, kde bude poskytnuto kompletní info o průběhu celého dne a vyřízeny nezbytné formality spojené s dobrovolnictvím (včetně předání benefitů za pomoc při závodě – voucher do koncertní zóny bude zaslán již týden před závodem na Tvůj email, abys stihl, co potřebuje). Schůzka bude trvat cca 60 minut a na ní budou poskytnuty všem i důležité informace od příslušníků Policie ČR.

Po schůzce proběhne rozdělení do samostatných skupin, které budou mít na starosti vždy vybraný úsek závodu. Každá skupina bude mít stanoveného vedoucího, který poskytne další info o práci v rámci celého dne (časy setkání, volné hodiny atd.). Dále se vše bude odvíjet od úkolů skupiny. 

Start hlavního závodu je v 16:00 hodin. Pro celý sobotní den zajišťujeme pití i bagety pro každého z Vás.


Po závodu 1.6.2019 (sobota)

Po skončení závodu (proběhnutí posledního závodníka daným úsekem trasy a za ním uzavíracího vozu) nás čeká ještě společný úklid a uzpůsobení trasy závodu do původního stavu.

Toto bude mít opět každá skupina individuálně a dle jejího určení. Předpokládané ukončení celé akce z Tvého pohledu bude cca po 8 hodině večer.