Informace pro Černé koně

Závod dětských handbiků Černí koně Zlín 2019

Součástí Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2019 bude v sobotu 1.6. od 15 hodin závod dětských handbiků Černí koně na 1 kilometr. Navazujeme tak na spolupráci se sdružením Černí koně, kteří se účastnili prvního ročníku Festivalového půlmaratonu ve Zlíně v roce 2016.

Časový harmonogram Mapy a plánky

Registrace do závodu

dětských handbiků probíhá ve stanu ING u hlavního pódia na náměstí Míru ve Zlíně od 12 do 13:30 hodin. Je to stejné místo jako pro Festivalový ING rodinný běh. Startovné závodníci neplatí.

Start závodu

je v 15 hodin před radnicí na náměstí Míru ve Zlíně. Pod startovním a cílovým obloukem Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2019. Start závodu je hromadný.

Řazení dětských handbiků

do startovního koridoru začíná ihned po skončení Festivalového ING rodinného běhu, nejpozději ve 14:45 hodin. Řazení probíhá pod dohledem pořadatelů a organizátorů ze sdružení Černí koně.

Trasa závodu

má délku 1 kilometr. Vede z náměstí Míru do zámeckého parku. Cíl je znovu na náměstí Míru pod stratovním a cílovým obloukem Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2019.

Každý účastník získá

v cíli originální kovovou medail Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2019.

Slavnostní vyhlášení vítězů

proběhne ihned po dojetí závodníků v cílovém prostoru. Věcné ceny obdrží tři nejlepší závodníci.

Zázemí pro závodníky

dětských handbiků je na náměstí Míru u registračního stanu u hlavního podia na náměstí Míru. Přijezd na náměstí je možný pouze s handbiky.

Doporučujeme zaparkovat

auta na parkovišti vyhrazeném pro hosty filmového festivalu - Parkoviště Gahurova. Z parkoviště se pohodlně dostanou účastníci závodu na náměstí Míru přes tržiště pod Kaštany.

V případě dotazů

kontaktujte pořadatele ze sdružení Černí koně či Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2019 - info@zlinskypulmaraton.cz