Informace pro Černé koně

Závod dětských handbiků Černí koně Zlín 2018

Součástí Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2018 bude v sobotu 2.6. od 15 hodin závod dětských handbiků Černí koně na 1 kilometr. Navazujeme tak na spolupráci se sdružením Černí koně, kteří se účastnili prvního ročníku Festivalového půlmaratonu ve Zlíně v roce 2016.

Časový harmonogram Mapy a plánky

Registrace do závodu

dětských handbiků probíhá ve stan u hlavního pódia na náměstí Míru ve Zlíně (mapa) od 12 do 13:30 hodin. Je to stejné místo jako pro Festivalový rodinný běh. Startovné závodníci neplatí.

Start závodu

je v 15 hodin před radnicí na náměstí Míru ve Zlíně (mapa). Pod startovním a cílovým obloukem Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2018. Start závodu je hromadný.

Řazení dětských handbiků

do startovního koridoru začíná ihned po skončení festivalového rodinného běhu, nejpozději ve 14:45 hodin. Řazení probíhá pod dohledem pořadatelů a organizátorů ze sdružení Černí koně.

Trasa závodu

má délku 1 kilometr. Vede z náměstí Míru do zámeckého parku. Cíl je znovu na náměstí Míru pod stratovním a cílovým obloukem Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2018 (mapa).

Každý účastník získá

v cíli originální kovovou medail Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2018

Slavnostní vyhlášení vítězů

proběhne v 16:20 před hlavním podiem na náměstí Míru (mapa). Věcné ceny obdrží tři nejlepší závodníci.

Zázemí pro závodníky

dětských handbiků je na náměstí Míru u registračního stanu u hlavního podia na náměstí Míru (mapa). Přijezd na náměstí je možný pouze s handbiky.

Doporučujeme zaparkovat

auta na parkovišti vyhrazeném pro hosty filmového festivalu - Parkoviště Gahurova (mapa). Z parkoviště se pohodlně dostanou účastníci závodu na náměstí Míru přes tržiště pod Kaštany (mapa).

V případě dotazů

kontaktujte pořadatele ze sdružení Černí koně či Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2018 - info@zlinskypulmaraton.cz